| MariusZica a întrebat:

Bun! Stiti cumva vreo firma serioasa de recrutari in strainatate in diverse domenii? Firmele "fantoma" sunt multe, dar poate a-ti plecat printr-o firma si chiar nu a fost o pacaleala.Va rog sa imi dati detalii daca cunoasteti.Va multumesc!

1 răspuns:
mlm
| mlm a răspuns:

Buna,parerea mea este sa incerci la Oficiul Fortelor de munca din Judetul tau unde cu siguranta gasesti asa ceva, numai sa fie compatibil cu ceea ce doresti tu de fapt.Bafta.