| skristy96 a întrebat:

Bun ziua TPU, de 2 zile m-am apucat de NeoBUangrysite Paid-to-Click), fiind incepator nu prea stiu ce sa fac, nu stiu ce strategii sa folosesc la inceput. Care stie vreun site gen "totul despre NeoBUX"? Caut un site care sa contina si cel mai mic detaliu despre ce inseamna NeoBUX si cum se lucreaza pe acel site.

P.S. - Daca cunosti bine NeoBUX te rog sa imi dai add la skype-ul meu cristy.stoica96.Vreau neaparat sa vorbesc ceva cu un cunoscator al NeoBUX-ului.

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Poti vinde anumite produse, ca acest colier din link-ul de mai jos de exemplu, si poti lua 10 lei la fiecare colier vandut, sau in functie de produs.(carduri, inele, handmade etc.)
http://mercador.ro/......1qc9B.html

| VadTot a răspuns:

Timp pierduut!

| Linaries_Rebeka_1990 a răspuns:

Exact, timp pierdut, de ce va chinuiti cu neobux si alte bux-uri pentru cativa centi cand sunt multe alte alternative posibile, eu de exemplu m-am apucat de pe 3 martie de o chestie si azi 12 martie am deja deja 85 $ (iar in prima zi facusem doar 0.7 $ laughing, si sunt la inceput, dar altii castiga 10, 20, 50$ pe zi, nu pot sa dau detalii dar daca doriti un sfat asta e idul meu de mess marian_007p,lasati-mi un offline, pentru ca nu stau online sau is pe invisible