| Martsje a întrebat:

Buna!
A lucrat cineva că librar in cadrul companiei Sedcom Libris Iași și îmi poate oferi niste păreri legate de echipa de lucru, salariu, daca este un mediu stresant sau nu, etc? Mulțumesc!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Librar inseamna vanzator intr-o librarie!
salariu mediu pe economie, fara stres, ca nu ti se strica carnea din galantar, doar cartile, sa fii atenta cum le manipulezi si cum le pui pe raft.
In rest nimic special, vinzi carti si ce mai exista in librarie, speli pe jos seara la plecare si faci casa, ca sa predai banii incasati.
Este o munca foarte-foarte usoara si placuta!