| Heartless a întrebat:

Buna all, am 14 ani si as vrea sa-mi gasesc un job real.Pe net nu am gasit v-as ruga pe voi daca nu stiti vreun site cu date de contact pentru un loc de munca din Arad sau daca nu stiti pe cineva.Accept ori ce fel de slujba in limita bunului simt.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La varsta asta ai putea sa distribuiesti pliante, cauta si tu agentia care se ocupa de asa ceva la tine in oras, sunt multe feluri in care poti castiga bani, intereseaza-te si o sa vezi, dar trebuie sa cauti pana iti sar capacele

| priya a răspuns:

Reprezentant oriflame, discount intre 23-40% din valoarea comenzi tale.depinde de vointa ta.pentru detalii priyaganesh17@yahoo.com,merita crede-ma.

| socaciudaniel a răspuns:

Cauta un job si pe http://joburi-online.ro