| dya333 a întrebat:

Buna all care ma poate lamuri si p mine in legatura cu un lucru? Odata ce verifici cardul pe paypal banii sunt pusi automat pe el sau mai trebuie sa faci ceva? Si inca un lucru dc credeti ca mi-a luat atat de multi bani la verificare?

Răspuns Câştigător
| calitro a răspuns:

Banii pentru verificarea cardului sunt returnati dupa ce cardul este validat. Pentru a pune banii pe card accesezi meniul 'withdraw' si alegi optiunea 'Withdraw funds to your card'.