| robert951 a întrebat:

Buna am 13 ani si as vrea sa fac niste banuti nu ca mama mea nu ar avea bani sa imi ofere tot ce vreau pentru. ca asa si este imi ofera tot ce vreau dar ma simt prost si as vrea sa mi le cumpar sigur deci prin, ce metode as putea face banii?

8 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Fă-ţi cont aici: http://www.pcmadd.com/#a454abcc şi ia-le banii!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut pînă la 18 ani nu te poți angaja nicăieri, esti minor, esti la școală, și trebuie să te ții de învățat. Baftă.

| Alllllexandra a răspuns:

Sa te angajezi sa vinzi pliante la magazine precum lidl, profi, mall-uri din astea

| reaper a răspuns:

Caut persoane pentru diverse joburi online simple cum ar fi scriere de articole, tehnoredactare, introducere date etc, detalii pe email, TPU@reapdevelopment.com

| justme4 a răspuns:

Castiga bani pe internet
Trimite vizitatori si esti platit
Bonus 300 puncte promo
http://originals.ro/79178bani

| Baniptc a răspuns:

Www.leiigrei.blogspot.com incearca una din metodele de aici.toate sunt testate de mine si sunt sigure 100 %!

| robert951 explică:

Nu crezi ca sunt cam mic?

| Cristiflash a răspuns:

Parinti tai iti ofera tot ce vrei pentru ca asteapta rezultate de la tine pe plan educational. Iti recomand sa te angajezi la parinti tai. Pentru fiecare nota de 10 cate 20 de lei si toata lumea o sa fie fericita.