| PisiDyenutza a întrebat:

Am 14 ani si imi dorec sa am un serviciu pe timpul verii in Campina. Unde as putea gasi?

4 răspunsuri:
| PisiDyenutza explică:

Nu chiar...am o prietena de aceeasi varsta care si-a gasit.

| Less_Ray_1990 a răspuns:

Daca prietena ta si-a gasit roaga sa te strecoare si pe tine eu de ex ca sa string bani fac afaceri cu telefoane repar calculatoare invat sa foloseasca tablete telefoane etc fac pagini am grija de conturi sa nu fie sparte etc

| raluca0306 a răspuns:

Daca vrei la jumatate de norma, trebuie sa ai minim 16 ani. Asa la negru, poti sa gasi multe.

| Diana254 a răspuns:

Buna! Poti devenii repreznentant Lady's! Totul este gratuit si in plus ai mult de castigat.Nu este un castig doar pe timpul verii ci in permanenta happy. Discountul poate ajunge si la 42%, valoarea minima a comenzii este 10 lei si transportul GRATUIT IN 2 ZILE IN TOATA TARA prin curierat.Produsele sunt de calitate la preturi foarte mici. Daca esti interesata ma poti gasi la id-ul ladys_lady2000.O seara frumoasa! happy