| Mariiiaaa a întrebat:

Am 15 ani si as vrea urgent sa imi gasesc un loc de munca... ma pricep aproape la orice... as vrea foarte mult sa lucrez ca ospatar sau promoter. va rog sa ma ajutati. multumesc [ dau funda]

Răspuns Câştigător
| AlexanderTheG a răspuns:

Inceacra sa faci si tu afaceri online adica pe internet, eu ma ocup cu asa ceva si imi merge foarte bine intra pe siteul meu si vezi ce afacere ti se potriveste www.nou-afaceri-online.cabanova.com sunt foarte multe afaceri in care nu trebuie sa bagi nimic ca asta http://www.nouf-afaceri-online.cabanova.com/afacerea-fanslave.html

1 răspuns:
| AnaOneBeat a răspuns:

Iti recomand sa lucrezi la avon - am o prietena poti sa ii dai mail pe alina_events@yahoo.com. Ea face asta de ceva timp si ii merge ok