| nikollee92 a întrebat:

Am 18 ani si as dori sa lucrez si eu ceva suplimentar pe langa ore? Credeti ca ma-ti putea ajuta. stiti ceva liber. Apropo sunt din Campulung Muscel

Răspuns Câştigător
| mariamary a răspuns:

Si eu am tot 18 ani si de la sfarsitul clasei a VIII-a lucrez ca promoter.Anul acesta mi s-a propus sa imi faca carte de munca.Nu stiu ce magazine mari sunt la tine in oras, dar ai putea merge acolo sa intrebi fetele care fac promotii si sa ceri un numar de telefon.Iti poti pune ceva-uri pe diverse site-uri care se ocupa cu asa ceva doar ca poate dura cateva luni pana sa te cheme. La mine in oras se plateste 5 lei ora. http://www.pella.ro
http://www.jmp.ro
In rest poti imparti pliante prin oras, McDonald's, baby sitter daca iti plac copii.

7 răspunsuri:
| mimike12 a răspuns:

Salut, cea ce pot sa-ti recomand eu nu e chiar un job. Iti ia cam 5 minute si trebuie sa faci in fiecare zii, rezultate ai daca faci pe termen lung. E vorba de ptc-uri, eu castig destul de bine si nu dau clickuri toate ziua doar imi ia 30 de minute in fiecare zi cele 15 site-uri care ma platesc. Daca te intreseaza poti sa ma contatezi, si pe langa ptc mai poti sa faci si lucrurile pe care ti l-au recomandat ceilalti.

| tiriboxi a răspuns:

Buna,referitor la posibilitatea obtinerii unui venit suplimentar cred ca cel mai bun lucru de care tu ai nevoie este de a colabora cu o companie de talie mondiala cum este Forever living products care are toate ingredientele necesare obtinerii succesului in activitatea ta,nimic mai simplu ofera sanatate si frumusete si vei primi de nenumarate ori mai mult decit ai visat celor din jurul tau,recunoastere din partea companie pe masura ce avansezi in planul de,marketing siguranta financiara, prieteni devotati, excursii de neuitat, contact; tiriboxi@gmail.com

Răspuns utilizator avertizat
| criss10 a răspuns:

INSCRIU REPREZENTANTI; INFINITY:cosmetice,parfumuri,bijuterii,tex tile,detergenti,electice,electronice,papetarie, art. uzcasnic, imbracaminte.comisioane 15-30%,livrare prin curierat.Vizitati catalogul on-line http://www.infinity-trade.ro

E-BIJU-o bijuterie este mereu un cadou perfect.

catalog www.ebiju.ro

AVON-catalog on-line www.avoncosmetics.ro

Pentru relatii suplimentare trimite mail la adresa raceancecilia@yahoo.com

Rog seriozitate.

| zeenath a răspuns:

Comision la produsele de pe www.angelahaq.blogspot.com! Daca te intereseaza poti sa ma contactezi pe yahoo messenger! pe blog gasesti datele de contact!;)

| alexx17 a răspuns:

Da happy stiu eu cum poti sa faci bani de haine de buzunar... fara sa dai clickuri toata ziua sau alte chestii din astea happy contacteaza-ma la idu meu de mess: alexx_alexxandru2008

| nikollee92 explică:

Sunt reprezentat oriflame.ms oriqm happy