| Alexandru_6465 a întrebat:

am 35 ani si caut un liceu de adulti in dambovita. Imi puteti spune cateva dau fundoi!

Răspuns Câştigător
| nitro99 a răspuns:

Suni la Inspectoratul Scolar Judetean din Dambovita si intrebi unde poti face o completare de studii(liceu) in judet.sau unde ai tu nevoie si te vor ajuta cei de acolo(iti spun care scoli pot face asta dupa care suni la scoala si intrebi cand vor incepe cursurile si ce trebuie sa faci) din cate stiu eu anul este ca la copii.incepi toamna termini vara. Succes

2 răspunsuri:
| luciana200972 a răspuns:

Nu cred ca exita un liceu de adulti nicaieri in tara, in schimb poti face liceul la seral si apoi vei da examenul de bacalaureat. bafta