| misterxu a întrebat:

Buna,
Am gasit acest site: https://goo.gl/Ya1qZA si inainte sa intru as dori sa aflu si parerea altor persoane.
Ce ziceti merita incercat?

Cel mai interesant raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Eddz a răspuns:

Salut,
Site-urile de genul sunt de obicei doar un scam(adica cauta doar sa iti ia banii) si chiar daca este legit,o sa ai nevoie de cam multe persoane sa intre acolo. Si sincer nu am auzit inca pe nimeni care chiar sa faca ceva din chestii de genu(poate doar cei care au platforma). Recomandarea mea(si din experienta personala, fiindca si eu cautam intr-o vreme chestii de genul, e sa inveti ceva practic si sa cauti niste joburi freelance, ex. faci o imagine in photoshop, faci un remix la o melodie, scrii un website....depinde de ce te pricepi sa faci) e sa nu crezi povestile lor si sa vezi cum poti gasi ceva de facut unde poti aplica ce ai invatat pana acum(nu stiu varsta ta, dar daca esti la facultate sau prin ultimii ani de liceu ar trebui sa poti sa faci ceva care se plateste). Eu unul folosesc https://www.upwork.com,cand am timp. Este un site de freelance unde gasesti cam tot felul de joburi pe care le poti face de acasa, din fata calculatorului.
Si da, stiu ca nu suna chiar asa amuzant, dar daca muncesti si cate o jumate de ora pe zi ca tot ai putea scoate un 5 dolari.
Iti urez noroc

| misterxu explică (pentru Eddz):

Super raspuns eddz. Multumesc mult. Nu ma asteptam la asta. O sa verific site care mi l-ai dat

1 răspuns: