| Ale1586 a întrebat:

Bună, am nevoie de o recomandare. Vreau să fac niște bani în plus din online mai puțin videochat sau consultant Avon sau alte firme. Ceva nu contează ce dar să genereze niște bani în plus și care sa te și plătească. Dacă știți ceva sau aveți vreo idee mi-ar fi de mare ajutor.
Mulțumesc pentru eventualele răspunsuri.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde in ce esti tu expert profesional, care este punctul tau forte, ce esti capabil sa oferi...

| Violleta2022 a răspuns:

Ca si consultant Avon sau alte firme de cosmetice, va trebuii sa comanzi de la Avon kituri d eproduse si sa deschizi usa la rude si prieteni, sa-i inviti acasa la tine, sa inveti produsele pe care le prezinti ce fac si cum se folosesc, ca sa faci vanzari, ca doar asa ajungi sa castigi puncte si bani.