| VGC a întrebat:

Am o intrebare.Am pe card o anumita suma,si doresc sa imi achizitionez o tableta dar costa mai multi bani decat am eu pe card,pot da diferenta pe loc atunci cand o cumpar, adica sa ii dau eu cati ron mai e nevoie.Va pup sarbatori fericite

5 răspunsuri:
| koko3475 a răspuns:

Ar fi mai simplu sa incarci cardul cu restul sumei.

| SasNetRomania a răspuns:

Depinde de la ce magazin o cumperi, teoretic este posibil.

| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Buna! Da, poti da diferenta in bani (adica in lei, monede laughing ). E ca si cu bonurile, daca nu iti ajung dai diferenta in lei. Bafta sper sa-ti mearga tableta cat mai binewinking! Sarbatori fericite!

| lc13cm3 a răspuns:

Da

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cel mai bine pui bani pe card