| Gino_Giuseppe_1988 a întrebat:

Am o intrebare. Pe Binatex chiar se pot face bani sau este o teapa. Intreb pentru ca am vazut la Zappy TV ca e promovat si nu prea pare a fi o teapa.

Răspuns Câştigător
| AndreiWolf a răspuns:

Nu este teapa dar trebuie sa depui tu o suma de bani de la tine cu care sa incepi.

5 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

E practic ca la jocuri de noroc. nu se cheama trading, nu faci trading faci betting!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Tocmai asta e susta la tepele elaborate. Nu par a fi tepe.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Am vazut ceva oameni facand bani din asta.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu ii cunosti personal, e fix zero. Si eu pot sa iti arat oricind milioanele de euro din conturile mele.

| P4rAd0x a răspuns:

Daca esti minor si urmaresti sa faci bani pe degeaba fara nicio investitie, da, e teapa.
Daca nu esti minor si esti dispus sa faci trade-uri la ei nu e teapa.