| Deea_3705 a întrebat:

am o problema ...nu stiu la ce materie sa dau bacalaureatul:la geografie sau logica? la geografie e prea multa matreie si logica am facut si in clasa a 9a dar nu stiu acum ce sa aleg...

7 răspunsuri:
| KateMiddleton a răspuns:

Eu cred ca la logica ar fi mai bine.Vezi ca acolo merge ideea ca orice doctrina are dreptul la existenta.Deci,chiar daca o dai putin in bara, nimeni nu iti va scadea multe puncte.

| Jokerh6662 a răspuns:

La geografie e cel mai bine,

| Marcela9Xd a răspuns:

Mai bine logica, pentru ca geografia e grea.Parerea mea.

| RickGrimes a răspuns:

La sifilis

| MiHaiTzAAA1997 a răspuns:

La logica, daca ai nevoie de materia din clasa a IX-a contacteaza-ma Y! ID: mishutm12.

| cosmina206 a răspuns:

Da geografia e perfecta.