| Nickarden a întrebat:

Buna,

Am obiecte folosite dar in stare de functionare si buna pe care vreau sa le vand ieftin ca sa scap de ele.
repede vreau sa scap de ele.
Aveti idee cum si unde sa le vand? Tablouri, telefoane, gablonturi, rochii, deux piece-uri, incaltaminte., imprimante.
Multumesc,

Răspuns Câştigător
| Dzeko7 a răspuns:

Poti incerca sa le vinzi online pe okazii.ro,tocmai.ro sau olx.Eu iti recomand okazii.

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna. Cele electrice la un amanet, dar trebuie sa ai minim 18 ani, hainele la un second hand, tablourile la un magazin de antichitati.

| doodl a răspuns:

Salut. Ai vreun tablou vechi? big grin sau semnat de vreun pictor?