| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu nevoie urgent de ajutorul vostru, se poate transfera de pe un card pe alt card bani? online? Daca da ma ajutati si pe mine cu niste site-uri? officiale va rog. mentionez ca sunt carduri VISA amandoua. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Msergiu a răspuns:

Din cate stiu eu si ATENTIE NU exista nici un astfel de site.Parerea mea mai bine mergi la un bancomat scoti banii si pe urma ii depui pe celalalt card.Asa as face in locul tau pentru ca sunt multe site-uri care iti golesc conturile.Succes

| PяInCєSs a răspuns (pentru Msergiu):

Da. dar eu aveam nevoie sa imi trimita cineva din straintate. pe cardul meustraight face

| Msergiu a răspuns (pentru PяInCєSs):

Banuiesc ca nu costa nimic pe acel cineva sa mearga pana la banca si sa faca o depunere happy plus ca aceasta modalitate este 100% sigura happy

3 răspunsuri:
| Informatix a răspuns:

Ai grija unde umbli.Nu acepta orce link de la necunoscut.Accepta linkul de la careva care stie. As o gramada de siteuri da multe as facaturi poti pierde si bani si iti pot afla o gramada de date. bafta. sai ai noroc.