| mirelabalexe a întrebat:

am un garaj in fata casei care vreau sa il reamenajez si sa fac din el un fast food.ce cerinte se cer pentru un proiect de reamenajare si cat de posibil ar fi aceasta? in cazul in care daram garajul si pun un chiosc imi mai trebuie proiect de reamenajare? si care ar fi cerintele pentru amplasarea chioscului in curtea mea? mentionez ca am certificat de inregistrare de la registrul comertului insa doresc sa schimb punctul de lucru. funda

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Doresti tu, sau parintii tai? Esti o fetita care nu se prea pricepe la asa ceva si pune intrebari futuriste...lasa-te.

| mirelabalexe explică (pentru Mihaela1964):

Niciodata nu se adreseaza "intrebari futuriste" pentru ca nu se vorbeste de viitor in intrebari! atunci cand folosesti cuvantul futurist se foloseste doar la obiecte, produse, planuri, persoane etc.am mentionat ca am certificat de la registrul comertului, asta inseamna ca am trecut de oricare ar fi 18 plus(varsta).si intrebarea a fost adresata doar celor care stiu despre ce e vorba nu pentru a da cu parere negativa asupra unui plan de afacere.happy

Răspuns utilizator avertizat