| Baddiexoxo344 a întrebat:

Bună! Am un iPhone XS pe care aș vrea să-l vând doar că nu știu cu ce preț.Aș dori să-l dau la 7-8 mil. Singurul "defect"pe care îl are este procentul bateriei, acesta este de 76 la sută în rest nu are nicio zgârietură nici un defect merge în continuare bine, în plus îl dau cu huse și folii de protecție.

Vă rog să mă ajutați cu idei de prețuri deoarece nu știu ce să fac..Mulțumesc dau fundiță!❤️

3 răspunsuri:
| Mihai0101 a răspuns:

Pune un pret negociabil de exemplu pe olx din care sa poti scadea

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi și tu pe olx cu cât se sau

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

800 lei e mult, 600 de lei ar fi un pret corect, este deja un telefon vechi xs-ul si nimenu nu ar da 800 de lei pe el, oamenii gasesc iPhone 11 la acel pret...