| Udrina a întrebat:

Am un vecin care are un atelier auto acasa fara acte si ma intreb cum de nu-i face nimeni nimic. poate sa il dea cineva in gat ca tot nu i face nimeni nimic! El are doar cate o masina in curte cand repara!

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Cred ca exagerezi un pic.
Ca mai repara masina unui altuia.asta nu inseamna nicidecum ca acolo este un atelier auto..si nu cred ca i nevoie de acte.
Ca doar nu are ceva scris.pe poarta
Atelier Auto~?!
deci faptul ca mai repara o masina doua. nu inseamna ca are atelier auto!