| sufletzel a întrebat:

As dori sa lucrez la domiciliu, dar nu gasesc nicio oferta serioasa. Voi faceti asta? Sau stiti vreo oferta serioasa?

Răspuns Câştigător
| adinaciosescu a răspuns:

-Vrei in situatie de criza sa-ti dezvolti o afacere profitabila?
-Ai colege si colegi de clasa sau munca?
-Ai multi prieteni?

Atunci ce te retine sa castigi un ban in plus?

Distributie produse cosmetice la preturi acceptabile
„ Metropolitan „

Important
face inscrieri incepand de la 16 ani ( aviz elevilor)

Cerinte:

Dorinta de castig

- Persoane dornice de afirmare si recunoastere pentru munca depusa;

- Tot ceea ce trebuie facut este sa vizitati adresa www.metropolitans.ro si sa va creati un cont astfel: accesati optiunea "creati-va cont" sau "contul meu", introduceti datele personale, iar in dreptul codului reprezentantului care va recomandat scrieti codul Caf4cnew (asa cum este el scris, folositi copy si paste).

- Dupa crearea contului comandati-va un catalog gratuit.
Vine in 3-4 zile,si va veti convinge de pretul produselor.

Succes!

Oferta: Inscriere Gratuita

- Posibilitate de promovare rapida
- Posibilitate de dezvoltare fara limita teritoriala
- Lipsa target
- Program flexibil, ideal part time.

11 răspunsuri:
| dorutzu a răspuns:

Da dar unde ai domiciliu
pentru mai multe informartii doru_valcu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://pretbomba.ro/QQ23H

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As putea sa te ajut poti sa fi reprezentat Avon iar castigul ti-l faci singur si e destul de bine poti sa iei legatura cu mine si te ajut elena4me2be@yahoo.com

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As putea sa te ajut...Sunt director de retea Oriflame Braila.
Cauta-ma feliciabazavan@yahoo.com

Răspuns utilizator avertizat
| wiox3012 a răspuns:

Inscrie-te aici ai 10 dolari pe clik http://www.tendollarclick.com/index.php?ref=wio3012

| viulia a răspuns:

Te rog sa-mi trimiti email la opmetro3@yahoo.com pentru a-ti trimite toate detaliile, cuprinse in GHIDUL METROPOLITAN .

| ancaid a răspuns:

Inscrie-te avon, oriflame sau chiar infinity; id ancasimanu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Angajari videochat fete / baieti indiferent de fizic sau imagine 70% comision nu ezita bafta tuturor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.trimite-mi un email pe liviu_bytza@yahoo.com si iti voi da eu o oferta foarte buna de lucru acasa.