| DeaAndreea28 a întrebat:

Buna as dori sa lucrez undeva in orice domeniu ce se poate aici in Timisoara am 17 ani si daca cunoasteti pe cine imi puteti spune? sau macar niste sfaturi imi puteti da?!

4 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Nu sunt din Timisoara, dar poti sa intrebi la diferite restaurante daca vor sa te angajeze ca chelner, sau poti sa mai incerci la unele magazine, spalatorii auto sau sa imparti pliante sau alte chestii de genul acesta.

Răspuns utilizator avertizat
| DeaAndreea28 explică (pentru TheAnonimous3037):

E ok dar nu prea pot sa lucrez in astfel de domenii deoarece cere experienta si eu nu am asa ceva