| daniella01 a întrebat:

as dori sa stiu daca ma pot apuca de o mica afacere si cam care ar fi acea si de unde sa ma apuc, eu am cunostinte foarte bune in domeniul IT (instalare orice, hardware, software, putin programare WEB mai mult si cunostinte internet), am permis B, as dori sa stiu ce as putea face in timpul liber deoarece am divortat de curand si am un copil minor si datori bancare, Va rog frumos sa ma ajutati.

5 răspunsuri:
| marius0766545433 a răspuns:

Buna Daniela. Te rog din suflet nu asculta pe nimeni care iti spune sa te angajezi...Acei oameni nu sunt in stare sa isi ea responsabilitatea propriei lor vieti. Incearca... ce spun eu sa incerci... fa-ti o afacere ...sa fi tu seful... daca ai minim 18 ani poti incerca o afacere offline dar care implica ceva mai multi bani. ...sau intra intr-o afacere de Network Marketing online unde vii cu un aport de bani insignifiant de mic dar cu ceva mai multa munca... oricum daca o iei asa si ca angajat muncesti la fel de mult dar primesti doar ce trece printre degete patronului, pe cand daca tu esti patronul, tu ai painea si cutitul. Pentru inceput iti sugeres sa te uiti pe www.SuperBani.ws ...sa te inscrii la newslewterul de acolo si vei alfa cum e o afacere adevarata... apropo afacereile bune nu le gasesti postate pe paginile web... ele sunt transmise NUMAI prin emailuri... Daca vrei sa mai discutam...cu cea maimare placere la superbani@gmail.com O zi placuta si nu uita " o viata frumoasa este dusmanul unei vieti extraordinare".

| girlxx21 a răspuns:

De ce nu te angajezi la o firma de internet?

Răspuns utilizator avertizat
| Jony123 a răspuns:

Ma, are dreptate superbani, fa-ti tu o mica firma si mai intii una asa mai nerucata, acasa, vin oameni la tine cu pc, daca sunt prea departe te duci tu cu masina daca tot ai carnet, si apoi daca ai bani inchiriaza si tu un loc nu prea mare pentru unceput sa nu cumperi daca afacerea nu merge pe timp ce ai chirie si cu citeva sticuri, Cd-uri, niste dvd-riware, si un pc acolo si pe tine care mai faci pe acolo serivice de tot felul: ca e un windows ca e nu stiu ce ca nu mai merge HDD-ul, de astea, si incet in cet ai bani si poate poate iti faci o firma recunoscuta, si la inceput da niste preturi ca si la celelalte firme mai cunoscute, dar nu prea mici dar nici mari, potrivite ca sa ai si tu profit! Iar la service incearca sa il faci cit de mai calitate sa vina omul cu idea ca faci calumea!

| dan_2244 a răspuns:

Uite un site gata facut. trebuie doar:) sa-l promovezi:
http://bani.rosites.net/index.php?rid=ncsdan