| nerito a întrebat:

as dori si eu sa stiu cum pot verifica cati bani am curent pe card si cand i pot scoate. Stiti cum pot face asta fara sa ma duc la ATM sau la Banca?

Răspuns Câştigător
| Molecula a răspuns:

De scos ii poti scoate oricand si de verificat fara sa mergi la bancomat mergedaca te duci la banca sa ii spui ca vrei sa vezi contul pe net si iti explica ce trebuie sa faci dar costa. Optiunea asta iti opreste de pe card in jur de 5 lei pe luna.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate doar daca ai optiunea Internet Banking.
De scos bani de la bancomat poti oricand si atunci cand mergi sa scoti poti verifica inainte soldul (suma ce o mai ai pe card).

| TurnOn a răspuns:

Eu am card la ING. Mi-am facut cont si pot sa vad mai multe lucruri(cati bani am in cont, ultimele tranzactii, etc.), pot sa ii mut din contul meu in altul si sa platesc facturi. Intra pe site-ul agentiei si fa-ti cont. trebuie sa mergi si la banca sa-ti faci rost de...o chestiuta mica (te ajuta la platitul facturilor) laughing succes!