| Claudia a întrebat:

As vrea ca in vara sa ma angajez ca promoter` :d. Imi poate spune cineva programu si cu cat esti platit?:d... si daca eti platit la zi sau iti da banii odata pe luna big grin. Funda/voturi big grin!

1 răspuns:
| MARIO_9577 a răspuns:

LA MULTI ANI CLAu. UITE CEVA SIMPLU. exista in lumea asta o firma care produce cafea ceai ciocolata calda etc.consumind de aici si recomandand esti platita luna de luna, deci eu consum cafea si lunar in cont in banca aceasta companie a mi returneaza in cont niste bani sunt platit an dolari australieni statul roman ati opreste impozit la bani pentru ca ajungi la suma mai mari ancet incet asta da ca ti doresti bani.compania are un plan de marcheting, eu lunar cumpar cafea ceai ciocolata calda sapun etc si ma trezesc in banca cu o suma mica de dolari australia.asa ca am renuntat acum 2 ani sa mai muncesc in Italia era m la un magazin facea m curetenie pe 500 euro, si un coleg mi a spus de aceasta companie serioasa cinstita si pe fiecare 20 ale luni se livreaza bani in cont an banci la fiecare consumator de pe glob, asa ca nu am mai mers in Italia la munca consum de aici si sunt platit lunar.suna tel mereu lumea ma cheama sa le fac prezentari dar exista luna de luna o prezentare mare un seminar la valcea unde intelegi f mult. deci BEAU CAFEA CIOCOLATA CALDA SI SUNT PLATIT.DECI NU MI TREBUIE SERVICIU.VEZI CE SIMPLU ESTE? TOTUL ESTE SA VREI.AICI DA CA TI PROPUI SA AJUNGI CA MINE LA 500 EURO PE LUNA LA 500 AJUNGI.DA CA CUMVA RECOMANZI SI LA ALTCINEVA COOMPANIA TE RASPLATESTE CU BONUS CA TE AI DERANJAT TU SA FACI PREZENTAREA CATEVA MINUTE OK...TE IAU INCET SA NU TE ZAPACESC este ceva unic pentru tine.sa bei cafea sa fi platit pentru asta este chiar culmea si uite ca se poate este o companie serioasa generoasa.ok ne auzim pe mes. id firu_mario