| anonim_4396 a întrebat:

Buna,as vrea sa deschid o patiserie langa o scoala.As vrea sa stiu cam cat costa sa cumpar instumentele necesare pentru patiserie? ex:malaxor, cuptor etc.

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai daca tu nu ai habar de toate astea cum vei reusi sa o mentii pe profit? Crezi ca deschiderea unei astfel de afaceri este asa de usor?laughingDar la taxe si impozite pentru intreaga firma te ai gandit cat te ar costa? doar pentru a o deschide?laughing

| TheBlackAng3l a răspuns:

Mai intai intereseaza-te daca ai voie, pentru ca nu mai ai voie sa deschizi magazine fast-food, tigari, alcool, langa scoli

| Maria_Carmen_1995 a răspuns:

25.000 $. atat te costa