| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi dati niste modele de nume pentru o firma de proiectare in constructii. Dau funditaaaa!

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

ConsProject. ProiectConstruct. ArhiConstruct. ArhiProjectConstruct (cam lung!). Daca ai nevoie si de logo, sunt pe aici!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu merge delooc the future is here sau teh future is in our hands. Bai, firma de proiectaree in constuctii waiting. Ceva cu pro.nu stiu cum de ex sa zic laughing De ex numele fostei firme este Promarsa ptc. akl lucrau si 2 femei, Sanda si Marcela., nu stiu, ati putea sa ma ajutati sa gasesc ceva asemanator?laughing big grin

| cocainejunker a răspuns:

At the end it'll be Fucki*G PerfecT.

| rebekka11 a răspuns:

Viitorul este aici (the future is here) se potriveste pentru o firma sau viitorul este in mainile noastre (future is in our hands)

| KyufyxD a răspuns:

Comunicheishon pe romana
sau... Edition imi plac miewinking sper sa-ti placa tongue