| anonim_4396 a întrebat:

BUNA as vrea si eu sa aflu cat costa in strainatate o chirie cu 1-3 camere?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de tara, zona, starea casei etc. Prea multe variabile ca sa-ti dea cineva un raspuns.

| Medema a răspuns:

Nimeni nu iti poate spune exact,doar cineva care se afla in zona,intra pe facebook,exista multe grupuri gen Romanii din Australia,Romanii din Spania,si ei iti pot spune,depinde de tara,locul, centru sau periferie, o gramada, ei te pot ajuta, daca sunt din tara respectiva

| AndreasfromMetallicA a răspuns:

In orasele mai mici, cum stateam eu, langa Venetia, la un apartament de 3 camere, plateam 600 euro lunar,dar stateam la bloc si aveam si curte,care ingrijirea gradinei mai costa ceva, la casa e mai ieftin, iar in Bruxelles, in jur de 1000, spatiu nu prea era, parcare nici atat.Se merita sa stati mai multi, si puneti bani mana de la mana.Numai bine