| Elisei_Claudiu-daniel_1980 a întrebat:

Buna,caut sa cumpar lingouri de aur/argint/platina/paladiu la pret aproape de pretul pieței, de ex acum aurul este 250 de lei pe gram dar toti il vand cu 300, va rog daca stiti un site sau pe cineva care are sa ma anunțati

5 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Lingourile le poti cumpara decat la banca si esti obligat sa le ti in banca. Ca sa le scoti platesti o suma foarte mare.

| sierra1 a răspuns:

Ia de aici, e de incredere!

https://www.emag.ro/......D536KYMBM/

ps: NU te obligă banca să ții la ei nimic - cum gresit și se spune!

| darrio2007 a răspuns:

Ce amuzant esti! Imi place ca ai imaginatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa il cumperi fizic mereu il iei mai scump si vinzi mai ieftin decat pretul pe piata, si eu ma uitam la niste lingoui de 1kg argint si au pret pemium. cel mai eficient mi se pare de cumparat pe bursa, chiar si in Romania avem instrumente ce replica pretul aurului/argintului precis.