| anonim_4396 a întrebat:

Ce iti trebuie pentru a deschide o scoala de make-up in care sa predai cursuri acreditate? Inafara celor necesare: makeup, spatiu inchiriat si decorat si tot ce inseamna investitie. Iti poti deschide dupa ce ai urmat tu insuti niste cursuri si ai o diploma? Mersi

1 răspuns:
| AleCuRaspuns a răspuns:

Ai nevoie de acte si aprobari destul de costisitoare de la primarii si make-up artisti, trebuie sa investesti foarte mult si in ziua de azi make-up-ul este facut acasa, existand cursuri si tutoriale on-line