| Valeriu12345 a întrebat:

ce parteneriate pentru youtube romanesti stiti, care functioneaza. Am peste 100 abonati si peste 10 000 vizionari saptaminal.

2 răspunsuri:
| xr0sioRx a răspuns:

Din cate stiu trebuie sa ai peste 1.000 de abonati ca sa ai parteneriat cu cineva. Era o chestie sa iti apara reclame in video si oameni trebuia sa dea click pe reclama la fiecare click primeai o suma mica de bani happy.

| vladutzu09 a răspuns:

Salut,pentru inceput poti face un parteneriat destul de bun cu fullscreen.Sunt seriosi din cate am auzit :D. Uite site-ul www.fullscreen.net