| ilescun a întrebat:

Buna cesta este un site unde poti sa faci bani pe net http://goo.gl/kwMCJV vreau sami spuneti daca stie cineva daca chiar funcioneaza.

Răspuns Câştigător
| WholeWorldHelper a răspuns:

Bună.

Așa cum am mai spus și altui utilizator de aici, majoritatea "ofertelor" fie sunt tombole la care ți se spune că ai posibilitatea să câștigi fie sunt fraude.

Dacă dorești să începi o carieră de succes te invit să participi în Programul Internațional de Dezvoltare al Carității Publice în cadrul Fundației rusești Whole World. Fundația oferă sprijin copiilor cu afecțiuni oncologice.În acest Program suntem peste 700.000 de persoane din mai mult de 100 de țări care acordăm suport financiar anual pentru copii bolnavi și alți participanți, organizăm o rețea de binefăcători care în momentul când fac donația primim instant în contul personal un comision. Toate viramentele sunt dirijate de sistemul de plată iar riscul unei posibile fraude este de 0%. Dacă dorești mai multe detalii trimite-mi un pm. Ai grijă la ofertele de pe internet.

Toate cele bune!

1 răspuns:
| IsabelaIssa a răspuns:

Nu stiu de acest site, eu am auzit de altul la care poti castiga 1000 de dolari cam in 3 luni.
http://www.twodollarclick.com/index.php?ref=babyisabela86