| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie niste site-uri unde as pute sa vand handmade. Daca se poate sa fie gratis.

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Iti deschizi magazin gratis pe platforma Breslo--- citeste termeni si conditii :https://www.breslo.ro/us/tos"Prima luna ca vanzator e gratis (ca sa poti testa platforma), apoi trebuie sa platesti 10 lei / luna indiferent de cate produse listezi sau vinzi. Inafara de cei 10 lei nu sunt alte comisione si exista si reduceri daca platesti in avans pe mai multe luni odata.Pretul pentru produsele tale il stabilesti tu, la fel si taxele de livrare. Trebuie doar ca toate produsele pe care le listezi pe Breslo sa fie intr-adevar handmade lucrate de tine personal"---- citeste mai multe pe forum:https://www.breslo.ro/forum/termeni-si-conditii-topic-5294:

6 răspunsuri:
| pisicuta123456789 a răspuns:

Buna! Ce chestii vrei sa vinzi? big grin

| Anonimsilver a răspuns:

OLX, e cel mai bun laughing

| Annnonim12 a răspuns:

Olx

| Anonima00000000 a răspuns:

Bratari si coliere

| Anonima00000000 a răspuns:

As vrea ceva ce sa fie 100% gratis pentru ca am dat destui bani pe materiale (tin sa mentionez ca am 15 ani si de aceea nu am asa multi bani la dispozitie)

| Anonima00000000 a răspuns:

Am incercat pe OLX dar nu am prea avut succes