| anonim_4396 a întrebat:

Bună, cum fac să transform bitcoini în lei românești? Am aplicația BTC MINER pe telefon și până acum am 97 Bitcoin i. Și îmi tot cere un cod QR și wallet bulet adress și nu știu ce este. Și cum fac să transfer de acolo de unde îi minez în portofelul bitcoin și apoi să îi transfer în RON...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si merge dupa acel site? Multumesc dau funda...

| IonutCiobanescu a răspuns:

TOATE APLICATIILE BITCOIN IS FAKE! Cele de pe telefon, crezi ca un telefon poate mina un bitcoin? Frate, asta e teapa happy

| anonim_4396 explică (pentru IonutCiobanescu):

O fi nu știu, am auzit oameni că folosesc aplicații și chiar funcționează. Nu știu ce să spun, voi dezinstala până la urmă aplicația... Mulțumesc pentru răspuns oricum.