| 11alex11 a întrebat:

Buna cum pot sa castig bani pe net? ma intereseaza persoanele care imi pot explica cum fac un sait sau un blog de preferat un sait etc cu tot si cum pun reclame pe el pentru aduce profit funda!

Răspuns Câştigător
| Afa_Ceri_Cata_Log_1984 a răspuns:

Pai ia-le in ordine, si impaca-te cu ideea ca nu vei ajunge sa faci bani peste noapte mai ales daca esti la nivelul la care ne intrebi cum sa faci un site. Invata intai sa faci un site. Aici ai mai multe solutii dar ti-as recomanda sa inveti Wordpress. Intra pe site-ul lor oficial si gasesti toata informatia de care ai nevoie. Va dura cateva ore / zile pana te prinzi exact cum functioneaza. Apoi gaseste o nisa care sa starneasca interesul publicului - ceva captivant despre care nu vorbesc prea multi. Scrie mult, scrie bine, imprastie zvonul pe Facebook sau alte retele sociale si vei atrage primii vizitatori. Apoi daca le place ce scrii, te vor recomanda si altora. Abia atunci vei putea pune bannere care sa-ti aduca si click-uri si eventual ceva banuti de buzunar. Daca le pui de la inceput e egal cu zero pentru ca nu vor genera nimic fara traficul corespunzator. E un drum lung dar la capatul lui te pot astepta satisfactii. SPOR

| 11alex11 explică (pentru Afa_Ceri_Cata_Log_1984):

Imi lasi o adresa de mes plz!

8 răspunsuri:
| StiuCeSpun a răspuns:

Salut, eu folosesc cu succes urmatoarele doua sisteme de catigat bani online Castiga bani cu facebook, comisioane intre 3 si 150 lei, castiga si din castigurile prietenilor tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/130vRnE
Scurteaza link-uri si castiga bani, castigi 20% din ce castiga referalii tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/WY8mEi
Contact pentru detalii la banionline100@yahoo.com

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai iti faci un site, cumperi un domeniu, inchiriezi un host.

problemele incept abia dupa, pentru a scoate profit din reclame ai nevoie de ceva vizitatori, cateva mii unici pe zi. iar utilizatorii astia nu ii strangi peste noapte

| Deliα a răspuns:

Uita-te la primele intrebari din categoria asta ca despre asta e vorba in ele.

| TuguiMihai1 a răspuns:

Http://totuldespreweb.com/bani-pe-internet/cum-faci-bani-pe-internet/

daca ai intrebari vb pe skype
mihai. tugui04

| Wooo a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=1_Uzb1h1l3g

LINK MAGIC >>> http://www.vivasms.ro/h/5f48a30a95

Alatura-te celei mai cool comunitati si primesti promotii targetate si personalizate, discounturi, oferte last minute, invitatii pentru evenimente direct pe telefonul tau mobil!
In plus, castigi bani. Pentru fiecare SMS pe care il primesti de la vivaSMS esti platit. Vrei mai mult? Recomanzi prietenilor tai si esti platit pentru fiecare SMS primit de ei si membrii recomandati de ei.
In acelasi timp si companiile sunt incantate sa trimita oferte care ti se potrivesc perfect si sunt pe gustul tau.
Sa nu uiti totusi de investitii profitabile >>>
https://uinvest.com.ua/? amigosid=32587

| alitzzy a răspuns:

Eu folosesc Clixsense pentru bani de buzunar. http://csl.ink/tHu
Dai click pe reclame sau completezi oferte/ chestionare.

Pentru varianta locala folosesc viespar ( http://www.viespar.ro/? reff=554b482384b0f025a9131807dbd48d41 ), unde ai task-uri. Ele sunt chestii de genul: cauta pe google, da-i un like/ +1, deschide paginile pentru a le creste audienta etc.

| ionut9121 a răspuns:

Inregistreaza-te pe probux si incepe sa castigi bani. E simplu, accesibil si nu necesita decat cateva minute pe zi, cel mai bun ptc 2012-2013 http://www.probux.com/? r=ionut9121