| Maria_Estera_2000 a întrebat:

Buna daca am doar 16 ani ce as putea lucra online pentru a castiga niste bani...Dau funda

Răspuns Câştigător
| Pandhoraa a răspuns:

Ai putea lucra de acasa ca operator interviu asistat de calculator
e un joib part time cu contract de munca
pentru ca nu ai 18 ani vei avea nevoie de aprobarea parintilor
eu zic sa incerci
http://www.mercury.ro/field-interviewers-other-collaborators/operator-cati/

| Maria_Estera_2000 explică (pentru Pandhoraa):

Si ce ar trebui sa fac mai exact?

| Pandhoraa a răspuns (pentru Maria_Estera_2000):

Iti lasasem un link pe care sa-l accesezi
http://www.mercury.ro/field-interviewers-other-collaborators/operator-cati/
daca il accesezi o sa gasesti acolo o adresa de email unde poti trimite un CV, un numar de telefon unde poti suna, exista o persoana de contact carei ii poti adresa orice fel de intrebari legate de job sau, daca esti din Bucuresti, te poti programa la un interviu, ei cauta sa-si completeze echipa de operatori CATI din call-center.
Succes! :)

7 răspunsuri:
| BlyeeetAK47 a răspuns:

Designer PS, Web Dev, Blogger, etc.

| Justme111 a răspuns:

Te pot ajuta eu. Scrie-mi in privat.