| Annonymous96 a întrebat:

Buna,daca mi-am asociat contul de YouTube cu google addsense, voi primi bani pentru vizionarile facute inainte de a-mi creea contul addsense? Sau doar de acum incolo?

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Cred ca nici macar un dolar pe luna nu primesti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce creezi contul adsense.Si sa stii ca banii se dau pe vizionarea reclamelor. La fiecare cklick pe reclama vei incasa niste centi.Dar nu pe vizulizarileclipului. Ca sa scoti bani si ca sa vizioneze cineva reclamele sau cel putin sa dea click pe ele si sa inchida, iti trebuie abonati multi, care vor sa te ajute si sa dea click pe reclama.De cate ori ai dat tu click pe o reclama cand ai vizionat ceva pe Youtube? Nu merita.

| Cedry2k8 a răspuns:

Sa stii ca tu vrei sa scoti bani dintr-un nimic. Ca sa poti sa scoti bani trebuie sa ai minim 70$. La 100.000 vizualizari scoti 1$. Fa tu un simplu calcul si vezi cate vizualizari trebuie sa ai ca sa faci o extragere.