| cineva1992 a întrebat:

Buna de ce imi spune pe adsense asa ceva : În această lună nu se va efectua nicio plată. Veniturile dvs. neplătite înainte de 1 februarie 2013 au fost calculate la suma de 0, 00 €. Plăţile se efectuează în decurs de 30 de zile de la sfârşitul lunii în care veniturile dvs. neplătite ating 70, 00 €. Pentru ca luna lu ianuarie am facut 260 de euro si de ce imi spune ca nu va fi efectuata nici o plata?

2 răspunsuri:
| TuguiMihai1 a răspuns:

Trebuie sa soliciti plata prin cec sau WesterUnion

Bafta

| costan a răspuns:

Bani vor fi platiti in luna Martie in jurul zilei de 5. ATENTIE! numai daca nu ai selectat optiunea de a cere bani manual