| Xenoverse1 a întrebat:

Buna dimineata! Ieri seara am făcut o comanda de cardul Revolut, oare in câte zile imi apare pachetul la usa?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cardul soseste in maxim 7 zile lucratoare!

Dar, ce mai faci, cum esti?
te pregatesti de plecarea in Canada, luna viitoare?
Ti-ai facut pasaportul, ti-ai luat viza de turist, biletele de avion, asigurarea medicala si de calatorie?!

In ata ordine de idei: Ai vazut noua stire a UK-ului?
Ieri (27 Ianuarie 2020) au semnat iesirea din Uniunea Europeana, 31 Ianuarie fiind ultima lor zi in UE.
Din 1 feb. 2020 iti trebuie viza de turist, daca vrei sa vizitezi Anglia.
Va urma o plecare masiva de populatie din UK in urmaoarele saptamani, deoarece multi au plecat la munca acolo, ilegal.

Iata aici stirea:
http://www.ziare.com/......ma-1595129

| mihai69 a răspuns:

Câteva zile.

| Deea2427 a răspuns:

Maxim o saptamana ti-l aduce fan curier