| KissUbaby a întrebat:

Buna din nou! Imi puteti zice please cu cine e compatibil varsatorul si cu cine se respinge? De asemenea si la fecioara si sagetator. Mie mi-e lene sa cautbig grin. Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Innocentgirllove a răspuns:

Buna!
Compatibilitati zodia Varsatorului:
Compatibilitate excelenta:

Varsator-Berbec, Varsator-Gemeni, Varsator-Balanta, Varsator-Sagetator

Compatibilitate buna:

Varsator-Leu, Varsator-Varsator

Compatibilitate acceptabila:

Varsator-Rac, Varsator-Fecioara, Varsator-Capricorn, Varsator-Pesti

Compatibilitate redusa:

Varsator-Taur, Varsator-Scorpion
Compatibilitati zodia Fecioarei:
Compatibilitate excelenta:

Fecioara-Taur, Fecioara-Rac, Fecioara-Scorpion, Fecioara-Capricorn

Compatibilitate buna:

Fecioara-Fecioara, Fecioara-Pesti

Compatibilitate acceptabila:

Fecioara-Berbec, Fecioara-Leu, Fecioara-Balanta, Fecioara-Varsator

Compatibilitate redusa:

Fecioara-Gemeni, Fecioara-Sagetator
Compatibilitati zodia Sagetatorului:
Compatibilitate excelenta:

Sagetator-Berbec, Sagetator-Leu, Sagetator-Balanta, Sagetator-Varsator

Compatibilitate buna:

Sagetator-Gemeni, Sagetator-Sagetator

Compatibilitate acceptabila:

Sagetator-Taur, Sagetator-Rac, Sagetator-Scorpion, Sagetator-Capricorn

Compatibilitate redusa:

Sagetator-Fecioara, Sagetator-Pesti
Pa, pa!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Masajul î ți place?