| Andreea_8973 a întrebat:

Buna dragi prieteni! intotdeauna cand am avut vreo nelamurire aici am scris iar voi mi-ati raspuns su drag. sper ca si de aceasta data sa imi puteti raspunde! ma intereseaza foarte mult un loc de munca in strainatate cu contract.acum pe timp de toamna. daca se poate sa imi lasati un link sau un nr de telefon. dar vreau sa fie foarte serios.deoarece am incercat pe net sa caut si doar prostii.niciun loc de munca stabil! va rog mult daca se poate! funda! va imbratisez cu drag!

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Poate te ajuta asta...http://anitp.mai.gov.ro/ro/index.php?pagina=campanie_caut-loc-de-munca.
Succes!

1 răspuns:
| fanyka a răspuns:

Colaborare in telecomunicatii
Petreceti mult timp in fata la computer?
Va place lumea Telecomunicatiilor?
Va doriti propria afacere?
Companie de telecomunicații americană, ce ofera servicii de videoconferinta, fax, voicemail, telefonie și videotelefonie la nivel global, caută parteneri pentru promovarea unei oportunități de venit suplimentar de tip Network Marketing.
Colaboratorii nu vând produse ci promovează echipamentele si serviciile companiei, pentru clienti si parteneri!
Daca esti interesata, suna la 0726723593