Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Eu studiez la pian de 8 ani. Am doar o pianina electrica si profesoara mea de pian, mi-a spus sa imi cumpar o pianina urgent. Dar familia mea nu prea are posibilitati.Stiti un site cu pianine mai ieftine si in stare buna de funcitionare? Eu am tot cautat dar am gasit doar pianine foarte vechi ori foarte bune si scumpe... Va rog frumos sa ma ajutati! Multumesc!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vezi pe okazii.ro.Succes.

| Dan_Preda_1977 a răspuns:

Buna.,eu am o pianina de vanzare, in stare de functionare f buna merita vazuta si daca ne intelegem la pret e a ta., astept raspuns pe fb preda dan