| 629202972727 a întrebat:

Bună, exista vreun site de păcanele care îți oferă rotiri gratuite?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Normal ca exista, ca sa te tina captiv si sa iti ia banii ulterior, nu e simplu sa oferi niste rotiri fictive care oricum nu aduc niciun castig?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti ofera nimeni, nimic gratis, mai ales la jocurile de noroc.

| ochiul a răspuns:

Cam toate "ofera" dar e doar o manevra ca sa te pacaleasca.
Acele rotiri au o sansa de -35% daca citesti termenii si conditile de folosire pe care nu ti le va arata nimeni si sunt scrie foarte mic intr-un colt.
Plus ca, ca sa scoti bani trebuie sa depui ceva, nu ti da nimic fara sa depui ceva.