| megamix112 a întrebat:

In vara ma gandesc sa imi iau un part time job ca sa fac ceva bani pentru o chitara noua si alte cele.

Cum e sa lucrezi intr-un supermarket/magazin alimentar? Ce trebuie sa fac mai exact pe langa vandut? Pe langa asta,nu sunt sigur daca ma descurc cu banii, cu "restul" si altele.Nu ca as fi prost la matematica sau ceva de genul dar nu stiu daca e greu sau nu.

Pareri?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca lucrezi la un supermarket maricel nu trebuie sa stai la casierie, poti face si alte lucruri, gen aranjezi marfa pe rafturi, face receptia la marfa in depozit daca exista electronice poti oferi consultanta

| IsabelaIssa a răspuns:

Poti sa vinzi anumite produse si ai un comision in functie de vanzari. Poti sa faci asta fara nici un ban, e la alegerea ta. Lasa-mi un mesaj daca esti interesat.