| Inna2023 a întrebat:

Buna! Intentionez sa cumpar cateva masinute electrice pentru copii pe care sa le inchiriez pe minut. Ce trebuie sa stiu si ce avize imi sunt necesare?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| UserRo10 a răspuns:

Trebuie sa faci un SRL si sa ai acordul administratiei parcurilor sau detinatorul mallului.
Nefiind loc de joaca nu cred ca ai nevoie de agrement tehnic asupra masinutelor

2 răspunsuri:
| anonim3247 a răspuns:

În primul rând trebuie să ai loc în parcul unde vrei să duci mașinuțele.

| anonim3247 a răspuns:

Și ca să vinzi doar baloane de 1 leu în parcuri trebuie să ai loc pe acolo.