| Viorel_Baa_Nu_1981 a întrebat:

Buna
Intrebarea mea este, daca voi ati avea un buget de 2000-3000 de euro si ati vrea sa va deschideti un site, ce fel de site ati face? premiez cu fundita cel mai original raspuns!

Răspuns Câştigător
| iuryy a răspuns:

Pai, teoretic, ca orice alt admin cred ca vrei sa ai un site popular. Pentru asta o parte mare din buget cred ca se va duce pe publicitate(daca vrei sa-ti faci). Dar, gandeste logic: cea mai mare parte a populatiei care intra pe internet este cu varsta cuprinsa intre 10-27 ani, deci iti trebuie ceva care sa multumeasca cea mai mare parte a populatiei, ceva care sa ii atraga sa iti acceseze site-ul. Dar referitor la buget, daca e fix(2000-3000 de euro si atat, nimic mai mult) iti va fi greu daca vrei sa devina popular, pentru ca dupa trebuie sa ai resurse, sa ai din ce-l intretine. Uite, ai putea avea un multisite(adica un site care sa aiba mai multe domenii). El poate sa contina reclame cu locuri de munca, cu diferite produse nou aparute, etc. O idee buna de tema pe care sa se bazeze site-ul este o rubrica care sa aiba raspunsuri la probleme adolescentine (lumea intreaba-tu raspunzi). O alta rubrica cu cu intrebari de cultura generala. Si poti face si o rubrica(daca vrei) cu diverse concursuri cu puncte. Cine ajunge la un numar de puncte(un numar mai mare) poate sa devina admin sau pui tu la bataie un premiu, cum vrei. Sper ca te-am ajutat.:*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toti sint interesati de "premiul" oferit de tine. Postarea la Dragoste si sex, este incorecta.

| Petrica44 a răspuns:

De pitipoance si manelisti.Sunt sigur ca voi avea cel putin 10.000 de useri inregistrati constant si chatul cu 200-500 de useri pe fiecare seara.Dehhh,fac si eu ce se cauta, doar n-ai vrea sa-l fac de cultura generala?happy

| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! copiaza linkul http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa, FREE time. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA! vei fi ghidat pas cu pas. tot aici vei invata ce te intereseaza