| anusha a întrebat:

Lucrez in domeniul bancar. Pe data de 30 octombrie banca va organiza Ziua usilor deschise. Am nevoie de cateva sugestii pentru a atrage clientii anume in ziua respectiva. Ce tipuri de publicitate imi puteti recomanda? Vor fi si trageri la sorti. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ikram a răspuns:

Bannere outdoor, indoor (in alte locatii nu in cadrul bancii), flyere, prezentarea evenimentului la toti clienti care vin la banca sa faca anumite operatiuni pana in aceasta zi si invitarea acestora.
In cazul clientilor importanti ai bancii (asta stiti voi care sunt) contactarea cestora telefonica si invitarea.

Nu stiu despre ce banca este vorba, dar de ex. BCR trimite sms+uri in general cu oferte si chestii de genul, raiffeisenul suna.

Acum depinde si de buget.
Mult succes.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ce ai facut faculta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te angajai la banca pe bune, stiai ce trebuie sa faci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uitati-va la cine mergem noi la banci! si vrem sa evoluam!