| nutecunosc a întrebat:

Buna ma joc de ceva timp de barn buddy dar inca n`am reusit sa inteleg cum poti fura in prezenta unui caine ...eu tot timpul imi hranesc cainele.si tot reusesc sa imi fure spuneti-mi va rog ce sa fac sa nu-mi mai fure,... sau cum reusesc sa le fur si eu. pls

cel mai bun raspuns primeste fundita

Răspuns Câştigător
| ღYasumiღ a răspuns:

Nu stiu cum poti sa faci sa nu-ti mai fure dar pot sa iti explic cum poti sa furi si tu in prezenta unui caine big grin
Deci, trebuie sa apesti pe "tab"(fiind in ferma prietenului/ei) si vei vedea ca apasand "tab" va aparea un chenar galben care se va muta(pe masura ce apesi) pe diferite obicte(animale, plante etc). Atunci tu apesi "tab" pana chenarul galben ajunge in dreptul fermelor prietenilor("Friends' Farms") si dai ok.iti va aparea o fereastra cu "Hide items" in care vei gasi animale, etc si dai click pe caine dar nu apasa pe ok si nici nu inchide fereastra. Dupa ce ai facut asta fura ce vrei si dupa ce ai terminat apasa ok la fereastra.Iti va da o mica eroare ceva de genul "farm will reload" iar apoi totul revine la normal. Sper ca am explicat bine!happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mie nu imi merge sa dau si pe friend's farms sad nu stiu cum sa imi apara si acolo chenarul acela... daca stiti, plz