| Cristina2910 a întrebat:

Buna,
Nu mai este mult si se apropie 1 martie, creez brose martisoare crosetate manual diverse modele si culori cu preturi incepand de la 1leu pana la 6 lei, daca doriti sa oferiti martisoare handmade unicat astept sa fiu contactat happy

3 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

De ce nu iti deschizi un magazin online in care sa-ti comercializezi produsele?
In acest sens chiar iti recomand www.ucoz.ro pentru ca iti poti face un magazin online cu unul dintre cele cateva sute de sabloane responsive si complet personalizabile (un sablon responsive poate fi vizualizat de pe orice dispozitiv conectat la internet), poti vinde un numar nelimitat de produse sau servicii, iti conectezi domeniul propriu.ro/.com si poti accepta plati cu cardul bancar sau prin PayPal. Toate optiunile acestea, precum si altele pe care nu le-am mentionat, se gasesc la 9.99$/luna! Sper ca te-am ajutat.

| andreo92 a răspuns:

Sa zicem ca tu esti in Bucuresti, eu sunt in Cluj... comand de la tine un martisor cu 6 lei. Platesti tu transportul pana aici?

| Cristina2910 explică (pentru andreo92):

Transportul se realizeaza prin posta si este de 9 lei, pentru comenzi mari este gratuit.