| sweetys a întrebat:

O prietena are nevoie urgenta de bani si i s.a propus sa faca un credit la cetelem. A avut cineva credit la ei? Cat de seriosi sunt? Nu vrea sa se trezeasca ca i se cere o alta dobanda mai mare decat cea din oferta sau ca trebuie sa plateasca in fiecare saptamana, de doua ori pe luna sau mai stiu eu ce. Sa ia 5000 lei si sa dea inapoi 8000. Funda

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Mi-am cumparat un tv prin ei, plateam lunar, dar daca plateam in avans aveam comision, pai plateam la posta aveam un card verde, e ok ce sa spun am platit 150 de ron + doar, rata pe 12 luni